biuro@ollift.pl 012 412 47 33 lub 012 413 34 82

Praca

Z.E.D. OLLIFT s.c. poszukuje pracownika w charakterze pomocnik konserwatora / serwisanta urządzeń dźwigowych (wind).

Praca na pełny etat w stałym systemie (po trzymiesięcznym okresie próbnym), w jednym ze rejonów na terenie Krakowa.

Oferujemy:
– zatrudnienie na stanowisku: pomocnik konserwatora urządzeń dźwigowych
– narzędzia potrzebne do wykonywania pracy
– ubezpieczenie zdrowotne oraz badania lekarskie
– zaplecze techniczno-socjale
– możliwość dalszego rozwoju w kierunku samodzielnego pracownika na stanowisku: konserwator UTB (w miarę zdobywania doświadczenia i uprawnień UDT)
– stałe wynagrodzenie miesięczne 2400zł netto oraz premia uznaniowa za prace dodatkowe (możliwość wzrostu wynagrodzenia w miarę zdobywania dalszych kwalifikacji i uprawnień)
Obowiązki:
– wykonywanie czynności pomocniczych przy pracach konserwacyjno-serwisowych dźwigów osobowych, osobowo-towarowych i towarowych na terenie Krakowa i okolic
– utrzymanie czystości i sprawności urządzeń dźwigowych
– wykonywanie wszelkich prac towarzyszących oraz poleceń przełożonych
Wymagania:
– wykształcenie techniczne, mechaniczne, elektryczne lub pokrewne
– znajomość podstaw elektrotechniki – czytanie prostych schematów elektrycznych
– umiejętność posługiwania sie narzędziami warsztatowymi
– mile widziane aktualne uprawnienia SEP do 1kV
– mile widziane prawo jazdy kat. B
– nienaganna postawa, punktualność, rzetelność oraz sumienność przy wykonywaniu powierzonych prac
– sprawność fizyczna – brak problemów z poruszaniem się po schodach
– zdolność koncentracji uwagi
– spostrzegawczość, zdolność logicznego myślenia
– zaangażowanie
– cierpliwość, dokładność oraz dobra koordynacja wzrokowo-ruchowa
– umiejętność pracy w zespole
– mile widziane zamieszkanie na terenie Krakowa (możliwość pełnienia dyżurów oraz szybka reakcja na zgłoszenie w trakcie ich trwania – w późniejszym czasie po zdobyciu uprawnień i możliwości samodzielnego pełnienia obowiązków)

Praca na stanowisku pomocnik konserwatora, domyślnie prowadzi do poszerzenia wiedzy i umiejętności, zdobycia odpowiednich uprawnień wymaganych przez UDT i do objęcia samodzielnego stanowiska konserwatora urządzeń dźwigowych.

Z.E.D. OLLIFT s.c. poszukuje także pracowników w charakterze konserwatora / serwisanta urządzeń dźwigowych (wind).

Oferujemy pracę na pełny etat w stałym dwuzmianowym systemie, w jednym ze rejonów na terenie Krakowa.

Oferujemy:
– stałe zatrudnienie na stanowisku pracy konserwator urządzeń dźwigowych na pełnym etacie
– stałe wynagrodzenie miesięczne oraz dodatkowe za dyżury w dni wolne i święta, a także za prace dodatkowe
– narzędzia pracy, telefon, samochód, odzież robocza (lub ekwiwalent za odzież roboczą)
– pełne ubezpieczenie oraz badania lekarskie

Obowiązki:
– wykonywanie czynności w zakresie konserwacji / serwisu dźwigów osobowych, osobowo-towarowych i towarowych na terenie Krakowa i okolic
– pełnienie dyżurów „pogotowia dźwigowego” wg ustalonego harmonogramu (weekendy i święta dodatkowo płatne)

Wymagania:
– uprawnienia UDT do konserwacji urządzeń dźwigowych w kategorii dotyczącej dźwigów osobowych i towarowych z napędem elektrycznym i hydraulicznym ze sterowaniami mikroprocesorowymi
– umiejętność czytania i analizowania schematów elektrycznych
– praktyczna znajomość automatyki (sterowniki dźwigowe)
– min czteroletnie doświadczenie w zawodzie
– znajomość i umiejętność obsługi i naprawy urządzeń dźwigowych z różnymi typami sterowań
– aktualne uprawnienia SEP do 1kV
– prawo jazdy kat. B
– znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym (dotyczy zgłoszeń od kandydatów z za granicy)
– nienaganna postawa i punktualność
– dyspozycyjność oraz zamieszkanie na terenie Krakowa (możliwość pełnienia dyżurów oraz szybka reakcja na zgłoszenie w trakcie ich trwania)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem na adres biuro@ollift.pl lub kontakt pod nr tel. 517-160-285
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.